Jeśli twoją ulubioną rozrywką jest wchodzenie w świat beletrystyki, podążanie tropem zagadek kryminalnych, zanurzanie się historie rodem z fantasy, Warsaw Book Show jest dla ciebie! Już od lat wydarzenie to łączy miłośników książek wszelakich. Dzięki niemu twoja biblioteczka zyska wiele ciekawych pozycji!

Warsaw Book Show gwarantuje nie tylko kolejne ciężary dla ulubionej półki z książkami. To również okazja do spotkania najważniejszych autorów z Polski i ze świata. Wydarzenie corocznie przyciąga nazwiska, które elektryzują czytelników. Odwiedził je między innymi Andrzej Sapkowski, czyli twórca jednej z najsłynniejszych sag na świecie – „Wiedźmina”. Podczas eventu po świecie fantasy oprowadzał również Robert J. Szmidt, którego publikacje tłumaczone są na całym globie.

Nie zabrakło także najważniejszych nazwisk w polskiej literaturze obyczajowej i kryminalnej. Warsaw Book Show zostało odwiedzone przez samego Jakuba Żulczyka, autora kultowego „Ślepnąc od świateł” czy „Wzgórza psów”. Event dba również o miłośników literatury lekkiej, poradnikowej i life stylowej. Dzięki temu można było spotkać na nim choćby Agnieszkę Cegielską – ekspertkę z dziedziny zdrowego trybu życia – czy Mateusza Zielonkę – finalistę programu „Masterchef”, zdradzającego swoje najlepsze przepisy.

Warsaw Book Show – wydarzenie, którego nie może przegapić fan literatury

Przez lata Warsaw Book Show stało się jednym z najważniejszych wydarzeń dla miłośników książek w kraju. To event rodzinny, przyciągający nie tylko starszych, ale i młodszych miłośników książek. Wszystko po to, by „zarażać” miłością do czytania i uczyć tego od najmłodszych lat. W końcu to umiejętność, która potrafi przenosić nas w nieznane datąd światy i wzbogacać punkt widzenia. Nie warto się z niej odzierać.

Zakup książek i spotkania z autorami urozmaicają dodatkowe atrakcje. Wsród nich są między innymi outlety książkowe, które pozwalają nabyć publikacje w atrakcyjnych cenach, czy też cała strefa poświęcona komiksom, grom i multimediom. Wszystko po to, by trafić w upodobania każdego czytelnika i pasjonata!

Już dziś odbierz darmowy bilet na Warsaw Book Show:

warsawbookshow.pl/rejestracja/

Warsaw Book Show

9-11.12.2022

PTAK Warsaw Expo

Nadarzyn k. Warszawy